Gospodarka Odpadami

 

Nasza oferta gospodarowania odpadami jest kompleksowa. Zajmujemy się bowiem wszystkimi aspektami związanymi z właściwym gospodarowaniem odpadów – doradzamy, opracowujemy wymagane wnioski, raporty oraz sprawozdania. W dodatku odbieramy różnego rodzaju odpady, wyposażamy zakłady w atestowane pojemniki, a także w kontenery do gromadzenia nieczystości. Co więcej, przygotowujemy je do transportu, organizując ich załadunek – sprawnie wykonają go nasi pracownicy. Transport odbywa się specjalistycznymi pojazdami, a pozyskane w ten sposób odpady przekazujemy do recyklingu, odzysku lub unieszkodliwiania w zakładach posiadających stosowne decyzje administracyjne. Jesteśmy także pod stałym nadzorem weterynaryjnym w zakresie realizowania odbiorów odpadów pokonsumpcyjnych i przeterminowanej żywności, przestrzegając wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1069/2009. Ponadto samodzielnie prowadzimy przetwarzanie odpadów budowlanych (kruszenie gruzu) oraz remediację ziemi zanieczyszczonej substancjami ropopochodnymi.

Odbiór i utylizacja odpadów niebezpiecznych

Naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi świadczone na jak najwyższym możliwym poziomie, gdyż ich dobro jest dla nas najważniejsze. Profesjonalnie zajmujemy się odbiorem i utylizacją odpadów niebezpiecznych – w tym tych chemicznych. Niestety, ale odpady tego typu są bardzo szkodliwe dla środowiska, a także dla zdrowia ludzi oraz zwierząt – skontaktuj się z naszą firmą, a my terminowo przyjedziemy po wszelkie nieczystości. Ich utylizacja to proces, który wiąże się ze skutecznym pozbyciem się czy też unieszkodliwieniem tego typu odpadów. Jest ona niezwykle ważna, ponieważ umożliwia powstawanie surowców wtórnych. Co ciekawe, oprócz substancji chemicznych do odpadów uznanych za niebezpieczne zalicza się wszelkie materiały łatwopalne, drażniące, żrące bądź rakotwórcze. W gospodarstwach domowych będzie to na przykład zużyty sprzęt elektroniczny, akumulatory, żarówki, jak również chemikalia: środki chwastobójcze czy preparaty do czyszczenia domu. Bezpiecznie zagospodarujemy odpady niebezpieczne – zaufaj nam!

Utylizacja, a także odbiór odpadów po pożarach i awariach

Świadczymy również usługi takie jak odbiór oraz utylizacja odpadów po pożarach i awariach. Nasza firma profesjonalnie, jak również sprawnie zajmuje się ich usuwaniem – wszelkie działania podejmujemy w momencie, w którym służby ratunkowe wyrażą na to zgodę. Możemy zapewnić, że zadania te wykonujemy z dużą ostrożnością, bazując na zdobytej przez nas wiedzy, a także doświadczeniu. Odbiór odpadów po pożarze jest konieczny, ponieważ pozwala pozbyć się jego przykrych skutków. Naszym klientom zapewniamy więc terminowe, sprawne oraz profesjonalne usunięcie wszelkich popożarowych szkód, w tym gruzu. Zapraszamy do kontaktu!

 

  • Kliknięć: 752
SIEDZIBA FIRMY
  Utyl-service bis
Joanna Sochaczewska
ul. Jagielońska 1
87-300 Brodnica

KONTAKT
+48 56 494 05 48
+48 56 494 05 82
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  ODDZIAŁ OLSZTYN
ul. Towarowa 20 a
10-417 Olsztyn

Zadaj pytanie naszym ekspertom

+48 605 749 888 - przemysłowe
+48 783 553 335 - kuchenne i spożywcze