utyl service logo

con mobile   +48 56 494 05 48

Kontakt

domek adres SIEDZIBA FIRMY
  Utyl-service bis
Joanna Sochaczewska
ul. Jagielońska 1
87-300 Brodnica
   
 con mobile +48 56 494 05 48
 Fax icon +48 56 494 05 82
 e mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
ODDZIAŁ OLSZTYN
ul. Towarowa 20 a
10-417 Olsztyn

Zadaj pytanie naszym ekspertom

+48 605 749 888 - przemysłowe
+48 783 637 239 - kuchenne i spożywcze

Drukuj E-mail

Wykaz odpadów które odbieramy

Kody odpadów umożliwiają ustalenie grupy, do której dana substancja lub przedmiot przynależy. To zaś pozwala podjąć konkretne działania w celu utylizacji. Jest to szczególnie istotne, jeśli chodzi o odpady niebezpieczne kody, bowiem mogą uchronić przed negatywnymi skutkami ich składowania. Obecność odpadów w określonej kategorii informuje o tym, jak należy z nimi postępować, aby usunąć ich szkodliwe oddziaływanie lub przeznaczyć je do odzysku. Kody odpadów określają ich źródło, uciążliwość, poziom zagrożenia, jakie mogą powodować dla środowiska czy zdrowia i życia.

Na naszej stronie, po lewej, znajdą Państwo kody odpadów, dzięki którym odpowiednio je sklasyfikujecie. Konkretną substancję lub przedmiot można zlokalizować także poprzez wpisanie ich nazwy w wyszukiwarkę.

 

 

Drukuj E-mail

Utylizacja odpadów - nasza specjalność

Utyl-Service Bis jest kontynuatorem spółki powstałej w 2007 roku, która, w oparciu o decyzję umożliwiającą gospodarowanie odpadami, zajęła się obsługą zakładów produkcyjnych i usługowych. Jesteśmy profesjonalistami, którzy oferują odbiór większości odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych. Następnie dbamy o to, aby wykonana była kompleksowa utylizacja odpadów. Zajmujemy się każdym aspektem, związanym z właściwym gospodarowaniem odpadami: doradzamy, opracowujemy wnioski, raporty i programy gospodarki odpadami. Poza tym wyposażamy zakłady w atestowane pojemniki i kontenery, dzięki czemu utylizacja odpadów pokonsumpcyjnych czy niebezpiecznych może być realizowana z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasi pracownicy zajmują się załadunkiem i sami przygotowują odpady do transportu. Do przewozu używamy specjalistycznych pojazdów, dlatego następująca po nim utylizacja odpadów niebezpiecznych odbywa się z zastosowaniem odpowiednich środków ostrożności. Pozyskane od Państwa odpady, we właściwych pojemnikach, przekazujemy do recyklingu lub ostatecznej utylizacji w zakładach posiadających stosowne decyzje administracyjne. Utylizacja odpadów spożywczych odbywa się u naszych stałych partnerów biznesowych, do których mamy stuprocentowe zaufanie. Nasza firma jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym w zakresie realizowania odbiorów odpadów pokonsumpcyjnych i przeterminowanej żywności, dlatego powierzając nam wykonanie usługi wywozu, mają Państwo pewność, że zostanie wykonana profesjonalnie. Przestrzegamy wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1069/2009. Wielu naszych klientów przekonało się, iż powierzenie utylizacji odpadów firmie specjalistycznej umożliwia wytwarzającemu optymalizację kosztów oraz daje pewność, że odpady zostaną zagospodarowane we właściwy sposób.

Miło nam poinformować, że od 2011 roku kolejną usługą dedykowaną naszym klientom są usługi budowlane. Pierwsze projekty z zakresu budownictwa, w których brała udział nasza firma, to: budowa orlików oraz modernizacje i rozbudowy budynków użyteczności publicznej. Możemy pochwalić się również realizacją usług budowlanych na stacjach paliw, szczególnie PKN Orlen i Lotos. Oferujemy: sieci wodociągowe, kanalizacyjne sanitarne i deszczowe, kotłownie olejowe i gazowe, sieci elektryczne, roboty betonowe i żelbetowe, konstrukcje stalowe, montaż płyt warstwowych, roboty brukarskie, prace wykończeniowe oraz prace dociepleniowe.

 

 

Drukuj E-mail

kuj pom utyl servis 

ue dofinansowanie utyl serv

 

 Zakup urządzeń do odzysku odpadów z tworzyw sztucznych i budowlanych został sfinansowany ze środków pochodzących z DOTACJI UNIJNEJ w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2007 – 2012.